Травень 2006

   Візит Речника МЗС до м. Северодонецька

    За дорученням МЗС України з метою широкого інформування громадськості області щодо приоритетних напрямків зовнішньої політики України 26 травня 2006 року в м. Северодонецьку з робочим візитом перебував Речник МЗС України В.О. Філіпчук.
    Пан В.О. Філіпчук зустрівся з керівництвом міста, професорсько-викладацьким складом та студентами Северодонецького технологічного інституту, виступив перед представниками громадських і неурядових організацій м. Северодонецька, співробітниками органів місцевого самоврядування та представниками політичних партій.
    По закінченю заходів відбулася прес-конференція для ЗМІ м. Северодонецька.

   Круглий стіл до Днів Європи

    18.05.06 в Донецькій обласній адміністрації за сприянням Європейської бізнес асоціації (EBA) відбувся круглий стіл, присвячений святкуванню Днів Європи.
    У роботі взяли участь керівник відділу торгівлі та економіки Представництва Європейської комісії в Україні Тімо Хам марен, заступник голови облдержадміністрації Г.О. Гришин, Президент Донецького відділена ЕВА Фарух Сіддіки, Представник МЗС України у м. Донецьку М.О. Лазаренко, ректор Донецького національного технічного університету О.А. Мінаєв.
    За підсумками круглого столу відбулось підписання меморандуму про співробітництво між Донецькою облдержадміністрацією та Європейською бізнес асоціацією.
   

   Презентація програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції

    10 травня о 16:00 в приміщенні Центру політологічних досліджень за адресою: вул. Університетська, 24, оф. 48 (історичний факультет Донецького національного університету, 4 поверх) в рамках робочої зустрічі Учасників Громадської коаліції "Донбас Європейський" відбулась презентація обласної програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2004-2007 роки.
    28 травня на базі історичного факультету в рамках програми, а також святкування Дня Європи першим заходом заплановано проведення рольової гри "Формування майбутнього Європи" за методикою Інституту перспективного аналізу (м. Берлін), для проведення якої Євроклубом залучено додаткове фінансування від Міжнародного фонду "Відродження" та Фонду Конрада Аденауера в рамках партнерської діяльності з Молодіжним дебатним центром та Центром політологічних досліджень.