Витребування

   Порядок витребування документів

    Представництво МЗС України у м. Донецьку здійснює витребування документів із-за кордону через посередництво дипломатичних представництв та консульських установ України. Документи соціально-правового характеру можуть бути витребувані на підставі клопотань громадян, які проживають на території України.
    Порядок витребування документів передбачає заповнення анкет, які надсилаються заявникам на їх письмові звернення до Департаменту Консульської служби МЗС України в м. Києві.
    За витребування документа із заявника стягується консульський збір відповідно до тарифу (станом на січень 2006 року)?
    - за заповнення анкети-заяви на витребування для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства - 8,5 грн;
    - в разі отримання документа - 17 грн.
   
    В разі відсутності в архівах відповідних архівних даних, консульський збір, за офомлення анкети-заяви витребування документа, не повертається.
   
    * Всі питання стосовно нарахування та виплати компенсацій за перебування на примусових роботах під час Другої світової війни належать до компетенції Українського національного фонду “Взаєморозуміння і примирення”.
   
    Український національний фонд “Взаєморозуміння і примирення”
   Адреса: 01004, м. Київ, вул. Басейна, 1/12,
   Тел: (044) 224-65-55, 224-43-19.
   
    Громадяни можуть безпосередньо звертатися до Міжнародної Служби Розшуку.
   
    Витребування документів з території країн СНД здійснюється органами реєстрації актів громадянського стану за місцем проживання.